صفحات دلخواه
چرا وبسایت ما؟
اصلاً اهمیتی ندارد که از این قالب چه استفاده ای خواهید کرد، در هر صورت شما بهترین ظاهر و بیشترین کارایی را خواهید داشت. فقط کافیست این قالب را بر روی سایت خود نصب کنید و با استفاده از امکانات بینظیرش به مدیریت آن بپردازید.

اجراي طرح “مهر تحصیلی” به منظور حمایت از دانش آموزان نیازمند

04 Oct اجراي طرح “مهر تحصیلی” به منظور حمایت از دانش آموزان نیازمند

به گزارش ايمنا، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: طرح مهر تحصیلی به طور همزمان ۱۳ شهریورماه به منظور حمایت از دانش آموزان نیازمند و اجرای نیات واقفان خیر اندیش در ۱۵ استان کشور از جمله اصفهان برگزار می‌شود. 
حجت الاسلام احمد شرفخانی افزود: اجرای این طرح، باعث اجرای رویه ای واحد در عمل به نیات مرتبط با کمک به دانش آموزان نیازمند می شود و از اعمال سلیقه های شخصی جلوگیری می کند. 
وی تصریح کرد: در این طرح، موضوعاتی از قبیل خرید لباس و لوازم التحریر دانش آموزان بی بضاعت، هزینه تحصیلی اطفال بی بضاعت، هزینه تحصیل و امرار معاش محصلان، در دستور کار قرار دارد. 
حجت الاسلام شرفخانی ادامه داد: طرح مهر تحصیلی در طول سال و در تمامی استان‌های کشور در راستای اجرای نیت واقفان برگزار می شود اما در سیزدهم شهریور در ۱۵ استان کشور که دارای موقوفات مرتبط و درآمدزا هستند با هدف تجلیل از واقفان و ایجاد وقف های جدید، همایش مهر تحصیلی برگزار خواهد شد. 
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان این که در این طرح اولویت هایی در نظر گرفته شده است، افزود: دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، مناطق محروم و روستایی، ایتام و دانش آموزان مستمند شرکت کننده در برنامه های قرآنی در اولویت دریافت این تسهیلات و خدمات هستند.

برچسب‌ها:
, , ,
بدون نظر

نظر شما چیست؟